neděle 22. dubna 2018

Kanebo Kate Mineral Mask BB Cream a

V poslední době dost sahám po dvou produktech od Kanebo Kate a zcela seriózně přemýšlím i o pořízení dalších. Líbí se mi jednoduchost černého obalu, ale zároveň i jeho elegantní zpracování. Vy víte, že mám raději hravé obaly, ale těmhle produktům to odpustím. Jsou takové dospělé a člověk si je (přiznávám, že vlivem reklam) spojuje s japoskou dámou okolo třicítky, která je vkusně a elegantně oblečena....což já ve vágusácký sukni a tričku s potiskem jednorožce asi nikdy nebudu, ale můžu mít aspoň ty hezký elegantně zpracovaný kousky kosmetiky.

Mineral Mask BB Cream není zrovna případem veliké elegance, kterou jsem před chvilkou nastínila. Tedy je a není. Ona ta tubička je vlastně obyčejná, jenže tím rozložením písma, šedým pruhem a zaoblenými rohy mi prostě přijde elegantní a propracovaná.


Odstín mám OC-B a je na mě sice trochu do žluta, ale dá se rozetřít a po zapudrování transparentním pudrem si dost sedne. Neslévá se mi do vrásek a dost dobře drží. Opravovat ho musím leda podle frekvence smrkání. Holt kapesníkem sedřete i sebelepší makeup. Obvykle ho neopravuji. Dává celý den v pohodě i s několika vrstvami pudru.

Na ebay už ho moc nenajdete. Je tam za 400Kč což není málo za 30g produktu. I když myslím, že v tom Japonsku tolik nestál. Asi se tam pak mrknu po nějakém jeho nástupci.


Druhou Kate věcí, která mě opravdu baví je řasenka Black Feather Lash. Ten obal je prostě jednoduchost a elegance sama. Žádné zbytečnosti, žádné mega nápisy nebo obří balení jako na tuně řasenek které vidíte v běžné drogerii. Tady to prostě není třeba. Vezmete jí do ruky a už ten obal sám se tak příjemně a dobře drží, že jí prostě chcete.


Co mě hodně překvapilo byl kartáček. Já obvykle ty prohnutý s plastovýma štětinkama nemám ráda a nesedí mi. Tohle je první řasenka u které mi takový typ kartáčku sedne, dobře se mi s ním manipuluje jak na horních, tak na spodních řasách. A navíc dělá ty řasy fakt hezký. Odděluje, neopadává, neslepuje a i když mám ráda výrazné a možná až trochu přehnaně nařasené řasy, s touhle řasenkou mi stačí dvě vrstvy abych byla spokojená.

Jelikož odličuji olejem a pak dočišťuji pěnou, nedokážu popsat jak komfortně se sundavá s běžnými odličovadly. Olej sundá prostě všechno i kdyby to původně drželo sebelíp.

Za nějakých 350Kč jí na ebay najdete v pohodě. Za mě mohu jen a jen doporučit.

Žádné komentáře:

Okomentovat