středa 29. května 2013

Včera dorazil balíček

Včera mi dorazil další očekávaný kosmetický balíček. Tedy spíš balík, protože takovýho macka jsem ješte nedostala. Bohužel v něm chyběla věc na kterou jsem se těšila nejvíc. Snad dorazí později. Ani jsem si ho včera nestihla užít a dostala se k němu až dneska. Už vás nebudu napínat a hodim raději fotku.Jako nejroztomilejši balení má 100%  Sweet Recipe Baby Choux Base od Etude House. Oni obecně maj úžasný balení produktů a taky to podle toho občas stojí.

Druhá nejvíc super věc je  Praha Blossom Cream od Holika Holika. Samozřejmě ten krém vůbec nepotřebuju protože mi nejvíc vyhovuje obyčejná Nivea, ale kdo by odolal tak hezkýmu baleni s nápisem Praha.

Na třetím místě pomyslného žebříčku se umístil  Lip Color Stick od Lioele. Není to ani rtěnka, ani jelení lůj ale tak něco napůl. Příjemně obarví pusu a zároveň hydatuje. Dost podobnou věcičku u nás prodává Clinique.

Jako další mě dostala rtěnka L’cret Magic Lip stick od Lioele. Když jsem byla malá maminka mívala takovou zelenou rtěnku která na puse zčervenala. Tohle je to samý. Nostalgie mi prostě nedala  a musela jsem ji mít.

A jako poslední tu mám BB Cream Good afternoon Berry Berry Tea od Skin Food. Vždycky jsem chtěla vyzkoušet něco od Skin Food a tohle balení se mi prostě líbilo. Nic víc nic míň.

Recenze jednotlivých produktů budou později. Až je trochu ozkouším a budu moct objektivně referovat.

Žádné komentáře:

Okomentovat