středa 3. února 2016

Že by česká Sephora šla do sebe?

Od té doby co mám Sephora Black kartičku, chodím očumovat kosmetiku snad ještě častěji. Stejně jsem socka a nakupuju převážně ze slevového stojanu věci typu tužka na oči za kilo. Nicméně poslední návštěva mé oblíbené pobočky v Arkádách Pankrác mě docela dost překvapila. Dokonce tolik, že i když flákám psaní článků, tak jsem se vybičovala a musela něco napsat.

Nejdřív asi povím proč jsem tam vlastně šla. Aktuálně mi dodělává štětec s kterým si už několik let maluju den co den stíny. Zároveň jsem shledala, že by to chtělo i štětec do kabelky, protože ty houbičky, který začali dávat k novému balení NYC pudru, stojí za vyližpr.... No a vzhledem k tomu, že aktuálně probíhá akce 2+1 na produkty značky Sephora, tak jsem si řekla, že něco třetího najdu.

Vlastně jsem tam už na štětce byla koukat dřív. Hodně se mi líbilo jak jsou černé s leskle černým nápisem. Dokonce i můj muž shledal, že to je pěkné.

No takže jsem zašla na Pankrác a nestačila se divit. Předělali stojany se Sephora značkou a vlastně i některé ostatní reorganizovali. ALE narazila jsem tam na Sephora Cushion a to v docela dost odstínech. Jen textura se mi nelíbila. Každopádně po víc jak dvou letech co jsem si přivezla Cushion od Etude House z Japonska, se to teda ve větším (po Misshe a Lancome) rozmáhá i v ČR. Such wow, very stylish, so beautiful......teda až na to, že ten sephora Cushion stojí 550Kč. Například Misshu odlovíte na ebayi za necelých 250Kč. V zahraničí se prodává třeba i Loreal Cushion a jiné drogérkové značky.


Docela mě potěšil i bílý pudr (já vim to není novinka), bohužel opět za těžký prachy. Takže to taky nebude věc, kterou bych využila na 2+1. Courám dál a najednou narazím na od pohledu povědomý pytlík s nápisem Hot in Korea. Kouknu blíž a ona to Konjac sponge (cena myslím 190Kč). O tom kdy tohle byla horká novinka v koreji se asi rozepisovat nemusím. Pro ty, kteří to netuší, tak tyhle houbičky byli třeba v českém Misshaboxu z ledna 2014. To už jsou dva roky! Takže tak moc teplá novinka to je.

Hodně se mi líbilo, že do nabídky zařadili i spoustu miniaturek a cestovních balení. Jen opět ty ceny. 300Kč mi za miniaturku řasenky přijde fakt dost. Miniaturka je něco co si má člověk vyzkoušet a má ho to nalákat na plný produkt. Né že to stojí jako plný produkt.

Skvělé je, že jsem tam viděla třeba i rozjasňovací paletku od Sleeku. Vypadá fakt hezky, takže to, že byla v Sephora nabídce fakt vítám. Viděla jsem i Original Beauty Blender a snad si ho i jednou pořídím, protože jsem fakt zvědavá co může být tak skvělého na houbičce za čtyři kila.

Naprostá pecka za mě byl ručník Makeup Eraser, který stačí namočit a sundáte s tím velmi lehce z obličeje makeup. Jenže cena 550Kč za ručník....no až si jednou půjdu koupit tu houbičku, možná vezmu i ručník. Každopádně tohle byla věc u které jsem nečekala, že se sem kdy dostane. Jestli to takhle půjde dál, třeba se za pár let přiblížíme americkým Sephorám.

Za celou dobu byli všechny prodavačky milé, usměvavé, přehnaně neotravovali a jediné co bych tak vytkla bylo, když jsem se jedné ptala jestli by mi nemohla dát vzorek pudru (slyšela jsem na něj někde dobrou recenzi), tak mi řekla že nemá jak, že to nejde. Nevyznám se v jejich pravidlech, ale vidím krabičku se sypkým pudrem, vidím košík s krabičkama na vzorky.....co třeba kus sypkého pudru nabrat na nějakou lžičku a přesypat do vzorkového kelímku.....no nic. Stejně bych si plné balení nekoupila, cenu u něj nemají, ale po dohledání jsem zjistila, že stojí okolo 2000Kč. Kdyby vás zajímalo, která značka to byla tak La Prairie. Moc si neumím představit jaký bych musela mít plat abych do takového nákupu šla.

Můj finální nákup tedy tvořil vysouvací štětec, štětec na oči a teplá korejská houbička, kterou jsem měla za korunu jako třetí produkt.


Doufám, že Sephora se bude stále zlepšovat a začne sahat té americké alespoň po kotníky. Teď ještě být taková pipka aby pro mě nebyl problém utratit 100$ za jeden nákup a libovat si jak to je výhodné.

2 komentáře:

  1. Teplá houbička mě dostala. =D Jinak jsem netušila, že si vůbec v Sephoře člověk může říct o vzorek? To si budu pamatovat, až tam někdy zase zabrousím.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ono asi záleží jak u čeho no. Já to taky zkoušela poprvý a ještě se jak debil ptala prodavačky jestli se za to něco platí. Překvapila mě že ne, to jsem fakt v Sephoře nečekala.

      Vymazat