neděle 5. srpna 2018

K-Palette: Lasting Eyebrow Tint

Jelikož je stále ještě v módě upravené obočí a bez něj jako by člověk ani neexistoval, tak jsem se rozhodla vyskoušet jednu z takových těch věcí, co vám na pár dní obarví obočí a nemusíte se o něj starat. Znáte to, jednu dobu toho byl plný youtube. Napatláte takový táhlý šlem, ono to zaschne, pak to sloupnete a máte obarvené obočí. Prostě zázraky na počkání.

Vzhledem k tomu, jak dlouho znám a mám ráda K-Palette, rozhodla jsem se ten barevnej šlem zkusit od nich. Volba barvy byla trochu střelba na slepo. Obrázek sice ukazoval nějakou barvu, ale co se týče obočí, asiati prostě z nějakýho důvodu maj úchylku na to aby to mělo mě nesedící barvy, červený podtóny a divně hovnové zabarvení. Zkusila jsem tedy odstín 02 Natural Brown.


Aplikace na obočí je fakt jednoduchá. Jasně, člověk potřebuje trochu šikovnosti, ale on je ten gel poměrně hutnej, tak i taková lopata jako já to zvládne nenakydat kam to nepatří. A když přece jen dojde k nehodě, stačí postižené místo otřít vatovou tyčinkou a je po problému.

Aplikátor je docela tenký, tak se s ním dělá jednoduše

Na obočí nechávám produkt zaschnout půl hoďky a pak sloupnu co jde. Jelikož nejsem dement, nedělám to jako paní v youtube videích proti směru chloupků a pak si nestěžuju, že to bolí. Normálně po směru, případně prstem doškrábat zbytky. Dají se i opláchnout vodou.

Ano, když to člověk má na sobě a čeká na zaschnutí, vypadá jak Marfuša.

Takhle "namalované" obočí mi vydrží zhruba pět dní. Barva se postupně vymývá, bohužel právě trochu do červeného podtónu. Ale žádný drama.

Takže pokud někam jedete a chcete vypadat upraveně bez práce. Tohle je možnost.
Seženete na ebay, lehce přes 400 Kč ve čtyřech ostínech.

1 komentář: