čtvrtek 27. března 2014

Věci s ouškama

Ouška jsou prostě roztomilá. Přidají +10 charisma téměř čemukoliv. A když se to spojí s mou zálibou v makeup taštičkách, stane se že si objednám a se strašnou radostí pak používám jednu naprosto neodolatelnou.


Další oušková věc které jsem prostě nemohla odolat je zrcadlo. Je od Tony Moly a na papírovém obalu mělo dokonce i nějakou hot korejskou chlapeckou kapelu (nebo možná ne, já se v nich zas tolik nevyznám, ale nějaký teple vypadající korejci to byli a tak předpokládám že je to k-pop kapela). Ani si neumíte představit jak moc jsem se bála že přijde rozbité. Naštěstí bylo zabublinkované jak v krabici tak i krabice samotná byla zabublinkovaná a balík byl zaesíčkovaný polystyrénovýma esíčkama.


Mimochodem zjistila jsem, že zrcadla se fakt blbě fotěj pokud nechcete aby byla vidět vaše na balkóně přihrbená postava napůl se plazící po zemi a pokoušející se vyfotit zrcadlo. Já tam teda vidět nejsem, zato náš balkón bude brzo asi celebrita podle toho na kolika už je fotkách.Zrcadlo mám ve svém strašlivém nepořádku na stole a krásně mi zvedá náladu při každém malování, stejně jako makeup taštička. Doufám, že časem ouškovou sbírku rozšířím ještě o něco dalšího. Tedy když nepočítám ouška na čelence co občas používám a ty na sponkách co mám objednané. Někdo by mohl udělat třeba nějaký ouškový krém nebo parfém co by mi voněl. A co vy a ouška?

2 komentáře: