úterý 4. dubna 2017

Minirecenze

Krásný deštivý a hnusně studený den všem. Dnes jsem si pro vás připravila zase minirecenze, protože vzorečků není nikdy dost. Uznávám, že ne vždy se z nich dá poznat kvalita. Zvlášť co se týče krémů a péče o pleť celkově, to je prostě dlouhodobější záležitost a za tři dny se fakt člověku pleť nezlepší. Ale dá se aspoň poznat, jestli daný produkt vyhovuje svou konzistencí, mastnotou, hydratací a bůh ví čím ještě. Škoda, že u nás není ve zvyku vzorečky rozdávat. No jen si představte jak skvělé by bylo si vyzkoušet jakýkoliv krém/péči/makeup/odličovák co vás kdy lákal. Pak by člověk nemusel strávit půl hodiny výběrem když něco potřebuje. No nic, třeba to jednou přijde.Rexaline: Hydra-Dose Rich Hyper-Hydrating Rejuvenating Cream - dlouhý název produktu, který je v plném balení nechutně drahý. Možná měl někdo pocit, že tolik složitých a dlouhých slov musí stát hodně peněz. Krém vlastně nic moc bonusového nedělal a tvářil se jako jakýkoliv jiný krém.

Thank you farmer: True water - Light Gel Cream, Deep Cream, Deep Serum - líbí se mi, když dostanu na vyzkoušení celou vzorečkovou řadu. V tomhle případě denní krém, noční a sérum. Všechny byli trochu lepkavé s malinko zvláštní parfemací a nemohla jsem se rozhodnout jestli jsou nebo nejsou fajn. Celou dobu jsem si říkala, že to bude asi něco jako Holika Holika nebo jiné levnější značky - nic extra kvalitního, ale vlastně docela fajn. A pak jsem se podívala na internety po cenách....no tak nic. Od krému, kterej stojí přes 30$ prostě čekám víc. O hodně hodně víc než že bude lepit, slabě vonět a bude relativně příjemnej na obličeji.

Etude House: Fix and Fix Primer v odstínu Lavender - nejsem extra primerový člověk co se týče primerů na tvář, ale tenhle opravdu mile překvapil. Má celkově zesvětlit nebo spíš prozářit pleť. Akorát ho asi používám trochu jinak než byl původně zamýšlený. Je opravdu suprově světlý a zároveň krycí a dokáže ze mě v podstatě udělat ducha. Což je teď po zimě kdy jsem i tak světlá asi pro spoustu lidí nepochopitelné plus. Ale víte co, na mě jsou teď různá BB tmavá. Takže když si to mixnu s tímhle primerem, dostanu se na příjemný odstín, který mi sedí. Takže za mě jo. Vytkla bych mu možná jen přílišnou tekutost.

It'S Skin: Prestige Creme D'escargot BB - šnečí BB cream s opravdu velikou hydratační schopností. Právě té hydratace jsem si na něm všimla jako první. Znáte to když si na sebe něco plácnete a máte pocit jako by vaše pleť udělala šťasné ááách. Tak tohle je ono. Nevýhodou je pro mě tmavý odstín, SPF jen 25 a téměř nulové krytí pokud nedáte něco pod něj (třeba předchozí bázi). Za 400 Kč kolik za něj chtějí na ebay je to na pováženou jestli člověk tohle chce nebo ne. Ale ta hydratace byla fakt příjemná....

Estee Lauder: Double Wear - odstín 2C3 Fresco na mě byl brutálně tmavý. Ale s trochou šikovnosti a správně světlou bází se dal rozetřít do použitelna. V současné chvíli je tenhle makeup trochu hype a každá druhá česká blogerka co sleduju na něj pěje chválu. Opravdu hodně kryje, ale mé tváři rozhodně neodpustí rozšířené póry a drobné vrásky. Nezvýrazní je, ale ani nezamaskuje. Dalo by se říct, že neodpouští a zobrazí vás takovou jaká prostě jste (to zní jako z reklamy co :-). Co se týče výdrže, je fakt dobrej. Ano otírá se, nevydrží smrkání, ale i na mastnější pleti se udrží celkem v pohodě. Jen odpoledne nebo k večeru pokud se někam chystáte, tak rozhodně potřebuje doopravit.
Kdybych pro něj měla najít levnější náhradu s podobnými vlastnostmi (jen menším krytím), tak si vyberu Rimmel Fresher Skin. Pravděpodobně i pro to, že nestojí přes tisícovku jako Double Wear.

Etude House: Fix and Fix Primer v odstínu Rose - opět hodně tekutý primer, což jeho jediná nevýhoda. Barevně mě hezky sjednotil a nečekaně se mnou zvládl i jízdu na kole s pocením a takovýma těma věcma. Po hodince a půl ježdění a uřícenosti jsem stále měla pěkný makeup který potřeboval maximálně tak přepudrovat na nose.

Missha: Signature Complexion Coordinating BB cream - téměř nekryl, zároveň zvládl dělat masku a zalézat do pórů a dělat šmouhy při nanášení. Už dlouho jsem nepotkala BB s kterým by se mi tak špatně pracovalo. Výsledná výdrž taky nic moc. A to jsem s Missha produkty nikdy neměla extra problém, ba naopak.

Etude House: berry AHA! bright peel boosting serum - nějak jsme si nesedli. Přišlo mi, že trochu páchne po alkoholu a možná bych ocenila trochu méně tekutou konzistenci. Na peelení mám raději Detclear, který voní prostě božsky.

Su:m37: Air rising Dazzling Base - nejlepší rozjasňující báze s kterou jsem se kdy setkala. Pleť udělá skutečně nádherně zářivou. Dokonce ani není problém s mou mastnou pletí. Nevypadá to blbě. Vypadá to projasněně. Jen si raději trochu víc hlídám jestli nejsem mastná a případně pudruji a odsávám mastnotu papírky. Dohromady s mastným obličejem by to fakt vypadalo blbě.

P.S. kdyby někdo z vás měl zájem, tak jsem dělala malinkou čistku a zbavuji se nějaké kosmetiky. Mrknout na ní můžete tady.

Žádné komentáře:

Okomentovat